Kayıt Ol || Şifremi UnuttumDeprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599 Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599 Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599 Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599 Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599 Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599
 
Önceki Sayfa [1] > 2 <

Yazan Mesaj   #4897  2012-08-11 13:24 GMT  

Online Durumu Trianna
JourneymanMembers


Gördüğüm kadarıyla bu görüntüler hiçbirşeyi ispatlamıyor. Amacım Nelphi falan savunmak değil ama bende önceden oynuyordum bu sunucuda sizin edit olarak gösterdiğiniz insanların çok bineğini kestik ve 1 tanesinde bile sizin söylediğiniz tarz bir olay yaşamadık. Screen shot lara gelince oyun içinde çekilmiş resimlerde bir staff hatası veya player kayırma olayı gözükmüyor. Nelph ile konuştuğun o resimde skype üzerinden konuşuyordun yanlış anlamadıysam orada kendi yazdığın yerleri kapatmışsın madem suçlu olan nelph neden kapatıyorsun ki oraları ? Ayrıca dünyadaki tek Mustafa Sevindik in Nelph olmadığı veya fake bir account ile bu konuşmaların yapılmadığını ispatlayamıyorsun. İnsanların emeklerine b*k atmaktansa neden destek olmayı denemiyorsunuz? Şu anda pvp sunucusu olarak actionu ile tat veren tek server Eva Pvp. Bunu açan arkadaş böyle haksızlıklara uğradığını söylüyorsun edit olduğunu söylüyorsun ama eminimki o sunucuda hala player olarak oynuyorsundur.

__________________
Ich fand meine welt in ihren augen..
   

Yazan Mesaj   #4906  2012-08-13 03:22 GMT  

Online Durumu Coolout
JourneymanMembers


Dostum elbetki işinize karışmak istemem ama bi yandan sen haklısın bir yandan diğer arkadaş... Şöyle ki editsiz server tanımadım ben hatırladığım kadarıyla dostum edit elbetki olacak abartılmadığı sürece ben açıkçası evayı seven bir playerdım sonradan gmler ilgilenmedi edit olayları yaşandı vs vs... actionına diyecek bir lafım yok okadar playerın uzerıne action yapılmaz ise zaten ayıptır ama emin ol evayı bir bakımdan kaybettiren olayda marketlerden alınan tek atan bıneklerdır ve senın suan burda laf attığın kişi de böyle lüzumsuz lüzumsuz sebeplerden dolayı da serverı yargılıyor olabılır ama böyle şeyleri yazmadan önce biraz daha düşün derim lütfen yanlış anlama kötü anlamda söylemiyorum ama emin ol bazı şeyler çığırından çıkıyor ;)

__________________
   

Yazan Mesaj   #4922  2012-08-14 17:40 GMT  

Online Durumu Trianna
JourneymanMembers


Diğer post mesajımdada söylediğim gibi ben burda Nelph i savunmak için veya başka birşey için yazmıyorum. Coolout çok güzel bir yere değindin ancak benim söylemek istediğim şeylerle bir alakası yok benim sadece söylemek istedigim şey bu arkadaş oraya 4-5 tane screen shot koymuş ancak hiç bir şekilde player kayırma veya staff hatası gözükmüyor orada. Daha sağlam delillerle yüklenilsin birisine eğer yüklenilecekse böyle şeyler saçma yani

__________________
Ich fand meine welt in ihren augen..
   

Yazan Mesaj   #4923  2012-08-14 20:30 GMT  

Online Durumu Coolout
JourneymanMembers


Bırak dostum oda lüzumsuz playerın lüzumsuz işi olsun takmaya bile değmez böylelerini ;)

__________________
   

Yazan Mesaj   #4933  2012-08-16 14:43 GMT  

Online Durumu askbitti
NoviceMembers__________________
   

Yazan Mesaj   #4934  2012-08-16 23:13 GMT  

Online Durumu UcanPanda
ExpertMembers


kardeşim böle şeyler olur ama olmuş artık bizim yapabileceğimiz bişi yok

__________________
İyi Forumlar.
   

Yazan Mesaj   #4936  2012-08-17 02:16 GMT  

Online Durumu Nelph
ApprenticeMembers


Ya siz ne çok konuşan tiplersiniz böyle? Yaşlarınız kaç sizin gelmişiniz çocuk gibi her şeyi tekrarlıyorsunuz burada? Açıklamalar yapıldı bunun üstüne halen neden yorum yapıyorsunuz yada yaptırtıyorsunuz sayın uoplayer yönetimi? Şahsıma edilen onca küfürü göz yumup kişiyi cezalandırmıyorsunuz harika bir anlayışınız var Gürsel bey. Koyduğunuz video ları konu sahibide açıkladı sunucuyu hackleyip kendisinin böyle bir video çektiği edit oluyorsa yada bizlerin pagelere verdiği cevapları resim çekip saçma sapan konular açıyorsunuz anlam veremiyorum sizlere.


Sizlerin tabirine göre , edit var , adam kayırma var , ölmiyen adamlar var , invis gezen playerlar var , market puanında trilyonlar var , binekleri stafflar siliyorlar , sizlerin karakterlerini bizler hackliyoruz , stafflar ananıza babanıza küfür ediyorlar. Böyle bir düşünceye sahipseniz hala neden oynuyorsunuz ? Kimse yalnış anlamasın ama ortada bir gerçek var ve bunu kabullenmek zorundasınız. Bizlerden daha iyisini yapan varsa ellerinde öperim saygı duyarım başarılar dilerim. Bizler hakkımızda , emeklerimizle , tecrübelerimizle bu zamana kadar ayakta kaldık ve tutulduk. 14 aydır aktif olan bir sunucu hakkında açıldığın günden beri bizlere attığınız iftiralar ve suçlar hiç iç açıcı değiller.

Unutmayın meyve veren ağaç taşlanırmış.

Sunucu account dosyaları yayınlandı bizler piyadan çekip gidebilirdik ama bunu yapmadık uğraştık ve bu işin altından çıkmayı başardık. Diğer sunucu sahipleri gibi sunucuda bir bug olup fixleyemince sunucuyu kapatmadık. Yada bizler başka bir sunucu sahibine gidip o sunucu sahibine sizin sunucuda oynuyoruz gibi kelimeler edip arkadasından küfürler asla etmedik etmeyizde.Yada bizler sunucumuzu 1 hafta geri almak zorunda olsak bile gidip saçma sapan yazılar yazmıyoruz.

Alıntı
Sunucu acildğindan itaberen Questler 15 gün boyunca item questi ve binek questi olcaktir ayrica kumar oranlari ise 1 ay boyunca 10 k bilet olarak belirlenmiştir.Questler sadece akşam saat 20:00 olcaktir onun dıişında olmayacaktir.Serverda staff yoksa bile sistem otamatik devreye girip questi yapicaktir./Genco 15 gün sonra ise questler hafta bir kez olarak yapilcaktir günleri ise Cumartesi Olarak belirlencektir..
Sizlerin tabiriyle dedikleriniz doğru olsaydı şuanda burada sizlere cevap yazıcak kadar zamanımı harcazdım. Her kes kendine baksın kalıbının adamı olsun. Biraz olgunlaşmaya bakın artık rica ediyorum sizlerden.

Siz uoplayer yönetimi olarak şahsıma edilen ana , bacı , teyze bırakmadan söven insana ceza vermicekseniz bırakın bu işi yapmayın.

Bundan sonra "Evaluate" adına açılıcak olan hiç bir konuya Evaluate yönetimi içerisinde hiç bir yetkili kişi cevap vermiyecektir.

Saygılarımla

__________________
Since 2011
Evaluate
   

Yazan Mesaj   #4937  2012-08-17 13:08 GMT  

Online Durumu NeroPvp
JourneymanMembers


Biz kacıncı aydayız mustafa bak bakalım o yazı hangi aya ait.Sen beni bırakta kendi pisliği temizle biraz komut satıcak kadar düşmüşsünüz yazık size acıyorum/Genco

Bu mesaj NeroPvp tarafından 2012-08-17 13:54 GMT, önce düzenlendi.
__________________
Genco

Eşitlik İstiyorsan Nero Pvp ye Katıl

http://www.neropvp.org

5 Mayıs 2012 den beri hizmetinizde dir

   

Yazan Mesaj   #4938  2012-08-17 15:22 GMT  

Online Durumu UcanPanda
ExpertMembers


Nelp arkadaşım ben taraf tutmam ama eğer bir yerde haksızlık varsa işte orda devreye girerim. Sana yapılan burda yapılan iki yerde haklı sayılır fakat iş tam olarak bir kesinlig kazanmadan sölenilen hiç birşey doğru deildir ben küçükken annem bana şunu sölerdi ayıptır sölemesi Başkaları sana .rospu çocuğu dersen sen o olmazsın işte doğru olan bu sen ne oldunu biliyorsan onlar senin ne oldunu düşünseler bile sen o deilsin bunu sen biliyorsan onlar ne derse desin kafanı çevirmeden yoluna devam ede bilirsin eğer burda böle bir durum varsa ben diyer arkadaşlarımı eğer böle bir durum olmayıp sadece bir Ses kirliğinden ibaretse tabiki senin tarafındayım çünkü burda serverine karşı suçlamalar söz konusu.

İyi Forumlar.

__________________
İyi Forumlar.
   

Yazan Mesaj   #4940  2012-08-17 18:58 GMT  

Online Durumu -Ultimator-
ExpertMembers


Nelph o kadar yaptığı pisliği düzgün türkçe ve eğik yazıyla temizlemeye çalışıyor

__________________
.Warrior Of God.
   

Yazan Mesaj   #4941  2012-08-17 20:59 GMT  

Online Durumu Coolout
JourneymanMembers


Ya nelph lüzumsuzsun bilader öyle orda burda artislik yaparak olmuyor bu işler hala neyin tribindesin sen??Serverin çok tutuyor olabilir e napalım yani bizi mi dertliyor?? ulan ağzımı açıcam da değmezsin ki ... eğer banlayacaksa da uo player admini banlayabilir beni sorun olmaz ama kendini birşey sananlarla devam edersiniz beyler !

__________________
   

Yazan Mesaj   #4944  2012-08-17 23:17 GMT  

Online Durumu UcanPanda
ExpertMembers


Arkadaşlar adamın artık üstüne daha fazla gitmeyin Bi hata yapmış Olabilir hatta Hatayapıp yapmadığı belli bile deil bu yüzden gereksiz konuşmayalım Nelph arkadaşımızı boşuna hırpalamayın bi hata yaptıysada bida yapmaz.

__________________
İyi Forumlar.
   

Yazan Mesaj   #4945  2012-08-18 00:11 GMT  

Online Durumu Coolout
JourneymanMembers


yok bilader kimsenin üzerine gittiğimiz yok ama gelip de orda burda artıslık yapmayla erkek olunmuyor ya konuşmayayım dedim şöyle lüzumsuzlar yuzunden yine sinirlenıyorum bilader.

__________________
   

Yazan Mesaj   #4946  2012-08-18 11:44 GMT  

Online Durumu askbitti
NoviceMembers__________________
   

Yazan Mesaj   #4954  2012-08-21 09:43 GMT  

Online Durumu UcanPanda
ExpertMembers


Konuyu yükseltmeyi bırakırsanız artık

__________________
İyi Forumlar.
   

Sayfa açılma süresi 0.175 sn.