Kayıt Ol || Şifremi UnuttumDeprecated: Function eregi() is deprecated in C:\vhosts\uoplayer.com\http\system\functions.php on line 599
 
> 1 <

Yazan Mesaj   #3368  2011-09-14 16:42 GMT  

Online Durumu Joshep
ApprenticeMembers


Merhaba uoplayer;

İnanın bunları burda paylaşmak istemezdim,fakat bazı kişiler bunların tamamen yapmacık olduğunu ve piyasada prim yapıcı hareketler olduğunu iddaa etmekteler.Bu yüzden bunları burada paylaşıyorum.

Ben ultima online a başladığımdan beri kimsenin tavuğuna kış demedim,kimsenin en ufak bile olsa hakkını yemedim el,el sürmedim.Kısacası Escordian sunucu sahibi olarak bunların hiçbirini haketmedim.
Fakat yapılanlar insanın gerçekten canını sıkıyor,canını acıtıyor.Artık herkes görsün kim nedir ?Ne değildir ?

İşte Size açıklıyorum.Ben ne yapıyorum peki ? Ben siteyi göçerten ddoss saldırılarında bulunan lamerlere inat bunları önleyerek sitemi ayakta tutmaya çalışıyorum.
Geldik 2.sine, malesef rezil etmek istemezdim sizi,ama bunları hak edenlerdensiniz siz.Uo-camelot kaşındıysa , tarafımca kaşınırsınız.Burda biz varken efendi olacaksınız.Geldik sana Bxuin;şu an sayılı bir platform olan uo-developerda yöneticilik yapmaktasın.Senin gibi birisinden beklenmeyecek hareketler.Ama ben beklerim çünkü hepinizin matığı aynı uzanamadığınız ciğere mundar demek.

Diğer kişiler ise kendi çapında lamerler


Dyras : Connector yapımcısı,eski scripter.Ama bunun bu icraatı gerçekleştirmesinde engel değil.Çünkü olmadığı kadar adi bir kişi.

Lancelot : Kendi yağında kavrulan bir sunucu olarak görünsenizde gözüme aslında öyle değilmişsiniz.Sizede yazıklar olsun.İnsanlar popülarite artsın diye ne yapacağını şaşırmış durumdalar.Benden bukadar , yasal işlemler sürecinde pek bir bilgim yok.Bu yüzden host firmam ile konuşup,yasal süreç nedir?Nasıl işler? vs gibi konular hakkında bilgi aldıktan sonra şikayetimi yapacağım.Herkese hayırlı olsun.Bundan sonra inşallah kimse böyle işlere kalkışmaz.Umarım herkes kendi emeğini başka şekilde çıkarır.

Herkese iyi günler Dilerim.

Sinan Kuzucu
Joshep
Not : Resimler Küçük görünüyorsa linkleri aşağıdadır.

http://imageshack.us/g/855/pic5ea2tmp.jpg/

Bu mesaj Joshep tarafından 2011-09-14 17:14 GMT, önce düzenlendi.
__________________
   

Yazan Mesaj   #3369  2011-09-14 17:10 GMT  

Online Durumu aradhell
ApprenticeMembers


Hiçbir resim gözükmüyor şunları doğru duzgun imageshack.us a atsan ya?

__________________
Stones Ultima Online
   

Yazan Mesaj   #3371  2011-09-14 17:14 GMT  

Online Durumu Joshep
ApprenticeMembers


Pek anlamam bu resim işlerinden fakat edeyim upload.

http://imageshack.us/g/855/pic5ea2tmp.jpg/

__________________
   

Yazan Mesaj   #3375  2011-09-14 17:42 GMT  

Online Durumu aradhell
ApprenticeMembers__________________
Stones Ultima Online
   

Yazan Mesaj   #3380  2011-09-14 19:02 GMT  

Online Durumu horby
ApprenticeMembers


İNSANLARA ÇAMUR ATMAK TAN BIKMIYAN ARKADAŞLAR HAYLA PLAYER LARINA YARANMAK İÇİN DEVAM EDİYOR.BİZLERİN NASIL İNSANLAR OLDUÐUNU HERKEZ AZ ÇOK BİLİR ASLINDA CEVAP BİLE VERİLMEZ AMA BAZI ARKADAŞLARIMIZ ZAN ALTINDA KALIYOR İYİ OKUYUN İYİ KARAR VERİN.İYİ GÜNLER...

1-

2-

__________________
www.lancelotuo.com

AKTİF!!
   

Yazan Mesaj   #3381  2011-09-14 19:21 GMT  

Online Durumu Joshep
ApprenticeMembers


Saatlere dikkat edelim herşey ortada zaten,beni kim şifre değiştirmiş vs ilgilendirmez.Sonuçta bunlar yapılmış,ortak veya tek olay ortada burada yorum yapmak bile hakkınız değil.

Sizce bunlar kanıt mı birer ?

__________________
   

Yazan Mesaj   #3382  2011-09-14 19:49 GMT  

Online Durumu horby
ApprenticeMembers


Bakın kimsiniz, bilmiyorum ama biraz önce olayı forumlardan duyuyorum ve msn yi ekliyip konuşurken bunlarla karşılaşıyorum. Bumu! 5dk önce eve geliyorum bir bakıyorum ss lerde lancelot sahibi diyor. yani inşallah bu iş mahkemeye taşınırda ifade verilir o saatlerde nerde olduğumuz ne yaptığımız. ne bunlar ya yüzüm kızarıyor okurken resmen olayı tam detaylı bilmediğim halde. yapanlarda serefsiz iftira atanlarda iyi günler.

__________________
www.lancelotuo.com

AKTİF!!
   

Yazan Mesaj   #3383  2011-09-14 20:00 GMT  

Online Durumu Joshep
ApprenticeMembers


@Horby

Bu işi yapanlarla bağınız nedir bilmiyorum fakat,ben yasal bir süreç başlatmayı düşünüyorum.İsminizin geçmesi benide gerçekten üzmüştür ki bunu bende belirttim.Süreç hakkında bilgi aldığımda kim haklı kim ceza alacak bunlar belli olucaktır.Yapanın yanına hiçbir zaman bırakmayacağım,bunu yapan adi kişiler cezasını bulacaktır.

Joshep

__________________
   

Yazan Mesaj   #3386  2011-09-15 09:15 GMT  

Online Durumu Pyros
ApprenticeMembers


SALDIRI YAPAN İPLERİ,SS GÖRÜNTÜLERİNİ VE MSN YAZIŞMALARINDAKİ YAPILAN KONUŞMALARI,USB BELLEK ARACILIÐI İLE TRABZON ADLİYESİNE GÖTÜRDÜM.SAVCIYA İLETTİM.GEREKEN İŞLEMLERİN YAPILACAÐINDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.SALDIRI YAPAN VEYA YAPTIRANLARA BÜYÜK Bİ YAPTIRIM UYGULANACAKTIR.KİŞİLERİN,SUNUCUMUN ZARARI NE İSE PARA CEZASI,GEREKİRSEDE HAPİS CEZASI ALMASI İÇİN ELİMDEN GELEN HERŞEYİ YAPICAÐIM.

HER KİMSE GEREKLİ CEZAYI TÜRK ADELETİ VERİCEKTİR.

BU SÜREÇTE MSN KONUŞMALARI VE SALDIRI YAPAN İPLERİN SSLERİ BÜYÜK BİR ÖNEM TAŞIYACAK.

HERKEZE İYİ GÜNLER.

__________________
   

Yazan Mesaj   #3389  2011-09-15 17:20 GMT  

Online Durumu UcanPanda
ExpertMembers


Hyr yani bide bu yaptıklarını marifet sanıolar pardon şimdi azımı bozucam ama pardon sanki iyi bi bok muş gibi bide arkadaşrlarına çok mutlu bi şekiilde anlatıolar bu orda sölediği küfürler yani şimdibişi derdim ama bu piç ler için konuşmaya deymz bu insan lara adam deniosana :P Bu işbaşına gelenlere herkeze kolay gelsin

__________________
İyi Forumlar.
   

> 1 <
Sayfa açılma süresi 0.194 sn.