Kayıt Ol || Şifremi Unuttum 
> 1 <

Yazan Mesaj   #15653  2018-03-25 11:03 GMT  

Online Durumu The-RazoR
ApprenticeMembers


TRUOSA UO ;
Runuo Tabanlı - Age of Shadow Sürümü - Rp

Web Site link: http://truosa.com/news.php

__________________
   

Yazan Mesaj   #15655  2018-03-25 11:06 GMT  

Online Durumu The-RazoR
ApprenticeMembers


Yerinizi Ayırın ..
Yakında Aktif ..Cooming Soon ..

__________________
   

Yazan Mesaj   #15873  2018-03-26 07:17 GMT  

Online Durumu The-RazoR
ApprenticeMembers


Sunucu Hakkında
RunUO alt yapısı ile bu zamana kadar yapmış olduğumuz projelerde, iyi işler çıkardığımızı ve oyun mekanikleri konusundaki tüm dengeleri çok iyi sağladığımızı düşünüyorum. Geçmiş projelerin çıkış tarihlerindeki kabul gören sistemleri sunucumuza ekleyerek veya trend olan fikirlerimizi geliştirip oyun içerisine uygulayarak ilerledik. Yeni projemizde ise ön gördüğümüz genel konsept aşağıdaki gibi olacaktır.

- Truosa Age Of Shadows mekanik ve kurallarına bağlı kalacaktır. Görsel zenginlikleri bakımından üst sürümlerden bir takım implementasyonlar yapılabilir.
- Filtre ve puan sistemleri vb... oyun içi ekonomiyi etkileyen unsurları tamamen kaldırıp, bunların yerine günümüz şartlarında sizleri eğlendirecek ve oyuna çeviklik kazandıracak eklentiler olacaktır.
- Yurt dışındaki potansiyel oyuncu kitlesini, eskisinden daha fazla olacak şekilde oyuna dahil etmek için dil sistemi planlıyoruz. Oyun içerisinde seçtiğiniz dile göre, sistem duyurularından, tüm ekranlara dinamik bir değişim söz konusu olacak.
- Tüm mobil platformlarda çalışacak uygulama ile authenticate (kimlik doğrulaması) servisleri sağlanacaktır. Sizlere en üst seviye hesap güvenliğini sunmayı planlıyoruz.
- Sponsorluk sistemine binek dahi koymamayı planlıyoruz. Göz Kırp

Kısaca, orjinal bir Age Of Shadows deneyimini, bireysel ve takım halindeki oyun anlayışlarını, eğlenceli hale getirecek eklentiler ile sizlere sunacağız.

Hayalimizi bir kaç madde ile anlatmak mümkün olmadığından, geliştirme süreçlerinde yapılan her çalışmanın ayrıntısını ve sistem detaylarını zamanla yayınlıyor olacağız.

Yeni, kaliteli ve kusursuz bir serüvene en kısa zamanda başlamak dileğiyle. Sitemizi takip etmeye devam ediniz.

By; Swing Designed ..

Link http://truosa.com/news.php

__________________
   

> 1 <
Sayfa açılma süresi 0.111 sn.