Kayıt Ol || Şifremi Unuttum 
Önceki Sayfa [1] > 2 <

Yazan Mesaj   #7282  2017-12-06 21:05 GMT  

Online Durumu Sleath
NoviceMembers


İşte cevap vermem hiçbirşeye benim topum değilmi istediğimi yaparım diyor..

Kendi gelip yazamıyor elleri ağrıyormuş dimi. Yağcılıktan öleceksin sakin ol çok yağlama yapma, dediğim bu işte gelmişsin kaç yaşına bir yağlama derdindesin. Gmliğinide sildir sana yaramaz diyorum.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7283  2017-12-07 21:21 GMT  

Online Durumu hanzo
NoviceMembers


Alıntı
Sleath :
Server a girince ben daha önce ultima online oynamamışım diyorsunuz. Gerek cleint stabilitesi (ben bex hatası alıyordum bu win7 64 bitle ilgili sorun benle alakalı) gerekse oyun dengesi osi clone olduğu için çok iyi. Serverdaki player sayısında düşüklükten dolayı tercih ettiğim kendi kendime yaratık keser çıkarım dediğim için girdiğim bir server ki tanıştığım 3-4 kişi hep aynı mantıkla giriyor. Ben oyuna girerken en çok bu foruma baktım girdim 2 ay emek harcadım o yüzden buraya açıklanmalı ki girmek isteyen bilsin diye yazıyorum.

Yazılanların iftira olmaması için baya teyit istedim ama yarım teyitle yazıyoruz çünkü zaten öyle bir ortam var. Serverda bir para ilişkisi var, aslında 2-3 kişi için açık server. Giren playerlarda geriye kalanlar olarak onları eğlendirme amaçlı gibi birşey. Siz kimseyle muhattap olmak istemesenizde illa işin içine çekmek için elinden geleni yapıyorlar ve pvm ile eğlence kısmına bile karışarak sizi olayın içine çekiyorlar. Sorun şu ki para ilişkisi gibi durumlar oluşundan gm accountuda kullanıyorlar. Yani pvemden sıkılan olursa gm charı bir üstünlük gibi kullanıp herşeyi yapacakları eğlence ortamı yaratmışlar.

osi-clone olarak girilecek en eğlenceli oyunlardan biri. ama biraz zaman geçerse direk eğlence playerısınız haberiniz olsun zaten player düşüklüğünün nedeni de bu imiş. Belli aşamayı geçerseniz gm accountu devreye alacak kadar rahatlar ve bundan gocunmuyorlar. açıklama istedim ki yaşlar belli yaşı geçti kimse ne iftira atmak ister nede muhattap olmak ister ama ortada gerçek bir insan bile yok muhattap alınacak. Tüzel kişi gibi insan dolu ilginç zamanlarda beliriyorlar gerektiğinde. 3 kişi ile skype kurdum 2 si oyunu bıraktı ben direndim az oynayım osi harbi iyiymiş diye ama onu bile başarmıyorsunuz.

Neyse. serverı ben buradan buldum googleı kaç kez taradım bir şey çıkmayınca aman 2 yaratık keseriz dedimde ben uo tarihinde böyle şeylerin başlıcağına akıl erdirmezdim. Girmek isteyenlerin bilerek girmesini istediğim bir durum. Buraya yazmazsam kendimi borçlu hissederdim.

Size önerim ama osi-clone serverlardan sağlam bulursanız deneyin. İngilizceniz iyi ise farklı bir oyunu oynar gibi hissediyorsunuz ve direk ingilizce kaynakları kullanarak herşeyi öğrenebiliyorsunuz. Yabancı server bulmaya çalışıyorum şuan az playerlı bildiğiniz varsa haber ederseniz süper olur.

Merhabalar arkadaslar konuyu açan arkadasi taniyorum arkadasım olur kendisi oyunda bir kaç sisteme kızdığı icin yanı kizginlikla yazdığını dusunuyor sunucu gayet guzel ve ranuo dan kat kat ustun adminin emeği küçümsenecek kadar basit değil kendisini tanimam etmem ama emeği asla azimsanamaz suanda ultima online emek veren saylı kisilerden olarak görüyorum kendisini turk sunucularını geliştirme ve oynanabilirligi konusunda calismalarini taktir ediyorum konu görüldüğü gibi degildir sadece kizginlikla açıldığını düşündüğüm bir konudur bu.anlatıldığı gibi degildir buna oyana baglanip kendiniz karar verebilirsiniz iyi oyunlar

__________________
   

Sayfa açılma süresi 0.098 sn.