Kayıt Ol || Şifremi Unuttum 
Sonraki Sayfa > 1 < [2]

Yazan Mesaj   #7263  2017-12-04 02:59 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Server a girince ben daha önce ultima online oynamamışım diyorsunuz. Gerek cleint stabilitesi (ben bex hatası alıyordum bu win7 64 bitle ilgili sorun benle alakalı) gerekse oyun dengesi osi clone olduğu için çok iyi. Serverdaki player sayısında düşüklükten dolayı tercih ettiğim kendi kendime yaratık keser çıkarım dediğim için girdiğim bir server ki tanıştığım 3-4 kişi hep aynı mantıkla giriyor. Ben oyuna girerken en çok bu foruma baktım girdim 2 ay emek harcadım o yüzden buraya açıklanmalı ki girmek isteyen bilsin diye yazıyorum.

Yazılanların iftira olmaması için baya teyit istedim ama yarım teyitle yazıyoruz çünkü zaten öyle bir ortam var. Serverda bir para ilişkisi var, aslında 2-3 kişi için açık server. Giren playerlarda geriye kalanlar olarak onları eğlendirme amaçlı gibi birşey. Siz kimseyle muhattap olmak istemesenizde illa işin içine çekmek için elinden geleni yapıyorlar ve pvm ile eğlence kısmına bile karışarak sizi olayın içine çekiyorlar. Sorun şu ki para ilişkisi gibi durumlar oluşundan gm accountuda kullanıyorlar. Yani pvemden sıkılan olursa gm charı bir üstünlük gibi kullanıp herşeyi yapacakları eğlence ortamı yaratmışlar.

osi-clone olarak girilecek en eğlenceli oyunlardan biri. ama biraz zaman geçerse direk eğlence playerısınız haberiniz olsun zaten player düşüklüğünün nedeni de bu imiş. Belli aşamayı geçerseniz gm accountu devreye alacak kadar rahatlar ve bundan gocunmuyorlar. açıklama istedim ki yaşlar belli yaşı geçti kimse ne iftira atmak ister nede muhattap olmak ister ama ortada gerçek bir insan bile yok muhattap alınacak. Tüzel kişi gibi insan dolu ilginç zamanlarda beliriyorlar gerektiğinde. 3 kişi ile skype kurdum 2 si oyunu bıraktı ben direndim az oynayım osi harbi iyiymiş diye ama onu bile başarmıyorsunuz.

Neyse. serverı ben buradan buldum googleı kaç kez taradım bir şey çıkmayınca aman 2 yaratık keseriz dedimde ben uo tarihinde böyle şeylerin başlıcağına akıl erdirmezdim. Girmek isteyenlerin bilerek girmesini istediğim bir durum. Buraya yazmazsam kendimi borçlu hissederdim.

Size önerim ama osi-clone serverlardan sağlam bulursanız deneyin. İngilizceniz iyi ise farklı bir oyunu oynar gibi hissediyorsunuz ve direk ingilizce kaynakları kullanarak herşeyi öğrenebiliyorsunuz. Yabancı server bulmaya çalışıyorum şuan az playerlı bildiğiniz varsa haber ederseniz süper olur.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7267  2017-12-06 12:49 GMT  

Online Durumu Fokudu
NoviceMembers


Para ilişkisi, gm charlar...
iftira olmasın diyon da, bunların ıspatını bi gostersene. Delillerin neler ?

Server sahibi Argalep servuodaki gelistirici uyelerden. kar amacı gutmeden serveri yayınlamakta ve yenilikleri osi ye en yakin haliyle uygulamaya calısmaktadır. İhtiyac oldugunda da osi uzerinden karsılastırmalar yapmaktadır.

AoS tan ToL e gecen arkadaslar bazen alıstıkları sistemden yeni sistemlere gecerken uyum sorunu cekebiliyorlar. 450-500 gunluk charların seviyesine 1-2 ayda ulasmak imkansız olmasa da AoS tan gelen arkadaslar için bir hayli zor olur.

Bu oyunu oynadıkca , oyun dinamiklerine alıştıkça, nerde ne olabilecegine dair sezgisel yetenek de gelişir. Online listesine bakarak, vortyciilerin oldugunu tespit edebilir bir şeydir. Champ basmak isteyen birinin de champ alanlarına yakın (champ alanında olursa bi sure sonra otomatik olarak oyun tarafından uzaklastırılır) yerlerde hidden char bırakmasından daha dogal bisey yoktur. Bu nedenle "Gm charlar var. Yerleri soyluyo, gidin kesin diyo" seklindeki dusunceler paranoyadır.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7268  2017-12-06 14:09 GMT  

Online Durumu Flecian
NoviceMembers


Yaklaşık 2 senedir Quingiste oynamaktayım. Ne bir edit gördüm ne de bir para veya token ile alınan özel bir malzeme. Serverın kendine ait hiç bir geliri yok. Argalep serverın sahibi ve tamamen kendi emekleri ile serverı ayakta tutuyor. Başlığı açan arkadaş lostlandde sabit bir yerde. Makroya bağladığı vortex atan botları ile champ kasıyor ve sürekli aynı yerde kasıyor. Bot larının ismi psone, pstwo ..... .LİSTE komutu ile bakıyorum online playerlar görünüyor. Kastığı bölgede hide karakterim var. 6-7 defa ardarda champ kastıktan sonra Pvp karakterim ile champını basıyorum ve direk servera bu iftirada bulunuyor. Bu başlığı açmasının tek nedeni budur. 40 kere champ yaptıktan sonra 1 kere champı basıldı ve servera çamur atmaya çalışıyor. İftira da şudur oyunda GM ler sana benim champ yerimi söyledi.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7269  2017-12-06 14:48 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Fatih abi sensin sanırsam,

Bu söylemleri yaparken ispatlaması gerektiğinin sorumluluğunu ben her ne kadar hissediyorsam, sizde olmadığını kuşku götürmez şekilde rahatça ispatlamanız gerektiğini hissediyor olmanız gerekir.

Ben Aos u 1 hafta bile oynamadım lütfen artık sürekli başka serverlarla kendinizi karşılaştırmayın. Kendiniz en iyi olun gerisinden size ne?? Ben direk sphere serverlardan gelme biriyim ki uyum sorunu olsada çok fazlada deil aslında. Çok bilgi var sadece ve oyun gereksiz zorluklar içeriyor. Gereksiz zorluklara laf ettim ki aslında dediğim her şeyde haklı çıkıyorum teker teker. ( Bunu gönül rahatlıyla söylüyorum ki 0 dan 720 ye giderkenki skill geliştirme zorlaşması sistemi aslında oside başka bir ihtiyaçtan dolayı bulunan bir sistem. Bunun kolaylaştırması olmasa girenlerin büyük bölümü zevk bile almadan bu ne ya diyip çıkıcaktı. Ben bu konuda düşünüp öneride bulunmuştum. Siz bunu zorlanma zannediyorsunuz ama bu zorlanma filan değil.Sunduğum önerilerin hepsinde bir düşünce bir mantık var. Şimdi luck ve banking pointsle yaptığım 2 öneriyide burada uzun uzun açıklarım bir tane mantıklı verebileceğiniz cevap kalmaz sonra yine kelime oyunlarına döneriz ki zaten burak dediğiniz kişinin tuhaf biri olduğuna buradan ikna oldum. Parantez işi çok uzadı ama şunu artık kafanıza sokun sürekli kendinizi bir serverla kıyaslama veya bir servera sabitleme yaparken neyin neden olduğunu göremicek kadar körleşiyorsunuz. )

İstesen 15 yıl oyna neyin ne olduğuna dair sezgisel yetenek diye bir şey yoktur. Savunmasını yaptığınız,yetenek olduğunu söylediğiniz şeylerin anlıyabileceğiniz şekilde backdoor olduğunu bildiğinizi umuyorum. Utana çekine aa böyle backdoorlar var kaldırmayı unutmuşuz demeniz gereken yerde backdoordan savunma yapıyorsunuz ki ortalık şaibeli ortama dönsün diye.

Burağın gm accountu nu sildiğiniz gün server zaten direk rahatlar. Çünkü ben spherede bile gm accountun karşıya sataşmak için kullanıldığını ilk defa gördüm. Spherede en fazla kendini editler adam yine kendiyle ilgili durumdur ki bu yüzden insanlar çok takmazlar spherede gm kendine edit atmışmı atmamış mı diye.. E diyeceksin gm accountu kullandığını nereden biliyorsun gecenin bir saatinde gm accountla beliriyor herhalde sıkıldı serverda geziyor diye düşünüyorsunuz.

Benim en çok şaşırdığım konulardan biri sürekli bir suyu bulandırma durumu var. Mesela bana paranayo demişsin. Eee benim söylediklerime zıt bir kelime bile edemeyip paranoya diyip konuşmayı bulandırma oluyor bu.. Bırakın artık yaşlar gelmiş kaça.. Çocukmuyuz biz paranoya filan gibi cevaplar oluyor. Adam gibi kanıtlı konuşsanız veya bana güven deseniz bile yeter, dikkat edersen ortada böyle bir cevap bile yok.

Neyse herkez okuyor bunları, bende gm account olmadığı için ispatlıyamıcağım bir durum olduğunu zaten normal bir uo playerı biliyor ama sizin cümlelerinize bakarak durumun ne olduğunu tam anlarlar.

Burak hırslı oynicaksa Gm accountunu silsin. Çünkü gmlik deil onun yaptığı. Veya gm accountu ile yapabileceklerini oturup baştan düşünsün.

Serverın en fail hatası zaten backdoorların oluşu. Player list, player konumu direk kaldırın. Server online sayısı bile öylesine bilgi verme amaçlı birşeydir. Rusların kaçışını gururla anlatıyorsunuz. Acaba backdooru akıllarına getirdi mi adamlar. Yeni server kurulacak olsa ilk bu ayarlar kapatılır. Bunu savunma yapmanız cidden beni şok ediyor, ki bu savunma deil sıvama bölümü oluyor.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7270  2017-12-06 15:08 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Alıntı
Flecian :
Yaklaşık 2 senedir Quingiste oynamaktayım. Ne bir edit gördüm ne de bir para veya token ile alınan özel bir malzeme. Serverın kendine ait hiç bir geliri yok. Argalep serverın sahibi ve tamamen kendi emekleri ile serverı ayakta tutuyor. Başlığı açan arkadaş lostlandde sabit bir yerde. Makroya bağladığı vortex atan botları ile champ kasıyor ve sürekli aynı yerde kasıyor. Bot larının ismi psone, pstwo ..... .LİSTE komutu ile bakıyorum online playerlar görünüyor. Kastığı bölgede hide karakterim var. 6-7 defa ardarda champ kastıktan sonra Pvp karakterim ile champını basıyorum ve direk servera bu iftirada bulunuyor. Bu başlığı açmasının tek nedeni budur. 40 kere champ yaptıktan sonra 1 kere champı basıldı ve servera çamur atmaya çalışıyor. İftira da şudur oyunda GM ler sana benim champ yerimi söyledi.Bakın artık böyle cevap vermeyi bırakın artık. Bu bildiğin sıçtık sıvayalım bölümü oluyor. Belli bir yaşı geçmiş belli zeka seviyesinin üstündeki adam böyle bir yazışmaya bile girmez.

2 yıldır oynuyorsun 3 ayda 1 kez gördüğümüz bir karaktersin. Farklı bir accountan ibaretsin sadece, ki burada bile farklı bir accountan ibaretsin sana ne cevap verecem şaşırıyorum.

3 aydır oynuyorum kimin ne yaptığını bir kez takip etme isteği uyanmadı. Artık şaibeli cevapları lütfen bırakın. Serverda zaten olamamsı gereken FAİL SİSTEMLERİ, sırf bir şaibe yaratmak için açıklamada kullanmayın bile. Serverın 3-5 tane hatalı yanı var onuda vurgulamak için elinizden geleni yapıyorsunuz cidden.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7271  2017-12-06 17:05 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Bakın cevap veremicek durumda olduklarından oyun hesabını banlamışlar. Cevap yazamayıp hırslarınla top benim diyip küçük çocuklar gibiler. Zaten ercan diye biri var serverın para kaynağı galiba, para benim deil mi istediğimi yaparım gibi bir yazışma oldu aramızda bir şey diyemedik. kendini ilk okula dönmüş hissettim top benim deil mi gol der gibi bir havası vardı ortamın.

Neyse herşeyden önemlisi Uoplayer sitesine çok büyük hakaret ediyorsunuz. Burayı sadece gelip reklam yapcağanız, övüneceğiniz ve hesaba katmayıp sadece çıkarlarınıza göre kullanacağınız ortam olarak kullanıyorsunuz. Bundan sonraki tek isteğim bu yazışmaların hakaret olup olmadığına uoplayer yöneticileri karar verip, gerekirse quingisi server listesinden kaldırmaları olacaktır.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7272  2017-12-06 17:50 GMT  

Online Durumu Tcpip
AdeptAdministrators


UOPlayer sitesi sunucu yönetimlerine karışmamaktadır. Burada attığınız bir mesaj yüzünden banlanmış olsanız bile bu sunucu sahiplerinin aldığı bir karardır. Bu tip davranışlar ile sunucuları listeden çıkartmıyoruz.

Ancak işin diğer bir boyutu sizin bu yazdıklarınızı da silmiyoruz. Dolayısı ile sunucu sahipleri eleştirilere pozistif yaklaşmayıp banlamayı tercih ediyorlarsa buradan okuyan tüm oyuncularda sunucu tercihlerini bunlara göre yapmaktadır.

Size önerim yeni bir sunucu bulup eğer beğenirseniz bunu platformumuzda paylaşmanızdır. Böylece sizin gibi kaliteli sunucu arayanlara yardımcı olmuş olursunuz.

__________________
Bi Fark Yarat Yeni Nesil İletişim Ajansı
   

Yazan Mesaj   #7273  2017-12-06 18:10 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Alıntı
Tcpip :
UOPlayer sitesi sunucu yönetimlerine karışmamaktadır. Burada attığınız bir mesaj yüzünden banlanmış olsanız bile bu sunucu sahiplerinin aldığı bir karardır. Bu tip davranışlar ile sunucuları listeden çıkartmıyoruz.

Ancak işin diğer bir boyutu sizin bu yazdıklarınızı da silmiyoruz. Dolayısı ile sunucu sahipleri eleştirilere pozistif yaklaşmayıp banlamayı tercih ediyorlarsa buradan okuyan tüm oyuncularda sunucu tercihlerini bunlara göre yapmaktadır.

Size önerim yeni bir sunucu bulup eğer beğenirseniz bunu platformumuzda paylaşmanızdır. Böylece sizin gibi kaliteli sunucu arayanlara yardımcı olmuş olursunuz.Haklısınız, tarafsız bir platform sunduğunuz için çok teşekkürler.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7275  2017-12-06 19:27 GMT  

Online Durumu Eric Draven
NoviceMembers


Alıntı
Sleath :
ama sizin cümlelerinize bakarak durumun ne olduğunu tam anlarlar.Herkesin, daha doğrusu başlığı görenlerin bu uzun yazıları okumadığını düşünüyorum ama en azından okuyanların durumu daha net anlayabilmesi için senin mantığınla gidersek.

Alıntı
Sleath :
Çok bilgi var sadece ve oyun gereksiz zorluklar içeriyor.Gereksiz zorluklara laf ettim ki aslında dediğim her şeyde haklı çıkıyorum teker teker.Quingis bilindiği üzere OSI-clone mantığı ile yola çıkmış ve sunucu yetkilisi Argalep ServUO forumlarında aktif bir geliştirici olarak katkıda bulunmaktadır. Sizler servera dahil olduğunuz günden beri hep OSI Clone mantığı ile ters düşecek isteklerde bulundunuz, haliyle kabul görmeyen önerileriniz yüzünden, sizinle aynı fikirde olmayan insanları düşmanınız gibi görmeye başladınız.

Ayrıca belirtmek isterim ki; önerileriniz diğer oyuncular için mantıksız geldiği kadar bana da mantıksız gelmişti. Tamamen OSI Clone mantığının dışında safsatadan öteye gidemeyecek önerilerdi.

Asıl konuyu değerlendirirsek şu yazdığınız iki cümlecikten bile önerileriniz kabul görmediği için konuyu anlamsız yerlere taşıdınız.

Karşınıza aldığınız insanlar şampiyonunuzu bastı ve sizlerde ona küfredip üstüne küfür eden arkadaşınız Skype odasında "oh evet ben küfür ettim ne de güzel küfür ettim arkasındayım" minvalinde açıklamalarda bulundu. Sonrasında bu arkadaş banlanınca "alt üstü yav.... dedi ne olmuş yani ban mıdır bunun sebebi?" şeklinde akla ziyan savunmalarda bulundunuz.

Alıntı
Sleath :
Bunu savunma yapmanız cidden beni şok ediyorSavunulduğu için bir şeylere şaşırmak isterseniz buyurun buna şaşırın.

Alıntı
Sleath :
Burağın gm accountu nu sildiğiniz gün server zaten direk rahatlar.Bu iddiada olayın en komik taraflarından birisi ve sorununuzun kişilerle olduğunu net şekilde açıklayan bir kanıt niteliğinde.
şimdilik 15-20 kişi olduğumuz maksimum 80 i gördüğümüz bir sunucuda; nasıl hangi öngörü ve sezilerle böyle bir kanıya vardınız gerçekten merak ediyorum. Şampiyonunuz 2 kere basıldı diye mutlaka birisi konum bilgisi vermek zorunda mı?
üstelik sürekli aynı şampiyona sayısız makrocu karakter bırakmışken?

Alıntı
Sleath :
Benim en çok şaşırdığım konulardan biri sürekli bir suyu bulandırma durumu var. Mesela bana paranayo demişsin. Eee benim söylediklerime zıt bir kelime bile edemeyip paranoya diyip konuşmayı bulandırma oluyor bu..Bu yazılan trajikomik olmuş biraz. Size yapılan hiçbir açıklamayı kabul etmeyip sadece kendi fikriniz doğrultusunda konuları algılıyor ve karşınızda konuşanlara, cevap verenlere bir cevap vermediklerini boş konuştuklarını söylüyorsunuz.
kaldı ki kimsenin aslında açıklama yapma gereği bulunmuyor.
Daha önce belirttiğim gibi "deli saçması" talepleriniz yerine gelmedi diye hırsınıza yenik düştünüz ve insanlarla alay eder şekilde konuşup sonunda küfürle biten bir ban olayı yaşadınız.

Alıntı
Sleath :
Serverın en fail hatası zaten backdoorların oluşu. Player list, player konumu direk kaldırın.Backdoor dan kastın ne hiç bir fikrim yok (belkide In-game kelimesini kendine göre evirdiğin gibi bunu da evirmiş olabileceğinden anlamadım.) player list ya da konum ile ilgili zaten bunu kapatabileceğin komutlar mevcut. Ayrıca kimse kimsenin kaçmasıyla ilgili gururla bir şeyler aktarmış değil sana, defalarca belirttiğim gibi anlamak istediğin gibi anladığın bir başka konu daha.

Alıntı
Sleath :
Bakın artık böyle cevap vermeyi bırakın artık. Bu bildiğin sıçtık sıvayalım bölümü oluyor. Belli bir yaşı geçmiş belli zeka seviyesinin üstündeki adam böyle bir yazışmaya bile girmez.Samimi söylüyorum yazdığın en mantıklı şey ama benim kafamın içinden geçerse

Alıntı
Sleath :
Bakın cevap veremicek durumda olduklarından oyun hesabını banlamışlar."Orda burda çamur atalım hiç bir şey olmasa izi kalır"düşüncesi ile hareket edip bir de gelip Quingis te oynamayı mı düşünüyordunuz? ya da şöyle sorayım (hesapların banlandığını anlık olarak fark ettiğin için soruyorum.) Hala girip oynadığınız bir platformu asılsız iddialarla neden karalamaya çalışıyordunuz?


Alıntı
Sleath :
Yeni server kurulacak olsa ilk bu ayarlar kapatılır.Üzgünüm ama Quingis düşündüğünüz serverlar gibi 6 ay da bir kendini resetleyen bir server mantığı ile hareket etmiyor.

Umarım bahsettiğiniz zorluklardan arınmış, rahat rahat küfür edebileceğiniz bir platform bulursunuz.

sağlıcakla kalın.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7276  2017-12-06 19:46 GMT  

Online Durumu equinox
NoviceMembers


Serverın sahibi Argalep e ve şahsıma bu iftiraları atan arkadaş benim ve guildimin sunucunun açıldığı Nisan 2016 dan beri sunucuda oynadığımızı, onun haftalardır champ kastığı Lord Oaks ve Tortoise champ alanlarında 10 larca vorticimiz, hide stealth resçilerimiz olduğuna inanmak istemeden konuşmaktadır.

Yeni oyuncu olduğun, istekli olduğun ve bir yanlışını görmediğimiz için yakın zamana kadar champınıza dokunmadık. Ancak birlikte takıldığın kişiler guild arkadaşımıza hakaret edip, her gördüklerinde olur olmaz şeyler söylediği için intikam almak amacıyla arkadaşımız PVP charı ile champınızı dağıttı. Sen hala bizi nerden buldunuz, aylardır oyuna girmeyen PVP charı niye girdi diyerek saçma sapan iddialarda bulunuyorsun.

Backdoor diyorsun. Oyun içi özel mesaj sistemi backdoor değildir, her modern sunucuda mevcut. Sen bilmiyorsun ancak haritada oyuncu lokasyonlarının gizlenmesini, yeni oyuncuların rahatsız olabileceğini daha önce ben söyledim Argalep e yoğunluktan ilgilenemedi. Nasıl gizleneceğini de söyledik sana haftalar önce. Sana Ruslar ı anlatan Tolga PVP yapmak istiyorlardı bulamadılar gittiler dedi, sen burada gelip durumu çarpıtıyorsun. Hala daha evleri yıkılmasın diye arada girerler, oyunda görürüz ara sıra. Bunu da ben söyledim.

Sana daha önce de dedim, çok hırslısın, rahat ol oyunun keyfini çıkar diye. Hırslı demek hakaret değil sadece bir sıfattır. Senin skill artımı ile ilgili önerin kabul edildi ve devreye alındı, farkında değilsin.

https://goo.gl/V91sCo

Ancak veteran yaş arttırma deed i satılması, istediğin kadar BOD cu açabildiğin sistemde BOD puanlarının biriktirme oranının yükseltilmesi kabul edilebilecek öneriler değildi. Bu önerilerin de zaten hırsını ortaya koyuyor.

O kadar yüzsüzsünüz ki, bu yazıyı yazdıktan sonra, dün Quingis e girip oynuyordunuz arkadaşınla ki o da sunucuyu haksızlık yapıldığı için bıraktığını açıklamıştı daha önce. Şimdi banının açılması için Argalep le konuşmaya çalışıyor. Yukarda cevap yazan hanzo kim sence?

https://forum.quingis.com/ Sohbet

Pazartesi 18:15 - black: sunucuda Staflar tarafindan sahsima ve arkadaslarıma yapilan haksizlik lar nedeni ile birakma karari aldik kolaygelsin

Bugün 17:31 - hanzo: black adlı kullanıcı hesabım haksız yere banlanmıstır gözden gecirilip ban ı kalbırabılırmısınız bu 2. haksız yere banlanısım.

Benimle o kadar atıştığın halde sorularına cevap vermeye ve gelişmen için önerilerde bulunmaya devam ettim. Senin Quingis UO nun kemik oyuncuları arasına gireceğini düşünüyordum ama nasip değilmiş, yazık oldu...

Bu mesaj equinox tarafından 2017-12-06 20:32 GMT, 317 Gün önce düzenlendi.
__________________
   

Yazan Mesaj   #7277  2017-12-06 19:52 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Spamlama başlamış. Serverda 1 haftasına kadar 6-7 arası player var sakin olun biraz abartmayın.

Serverında mutlu olan oyna dalar gelip burada övme mücadelesine girmez ki başladı yine tüzel kişiler olayı. Yalnız övecek insan sayısını düzgün ayarlayın , server en fazla 10 tekilken kaç accountla daha gelip övme işlemi yapacaksınız.

Bu arada eric draven adlı kişi büyük ihtimal burak dedikleri gm charın sahibi arkadaş olduğu için hiç kaale almıyorum ki alıntılarla yaptığı saçma sapan cevaplamalar filan acayip iyi. Zaten onu okuyan olursa servera gelmeyi bırak ultimayı siler.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7278  2017-12-06 19:55 GMT  

Online Durumu equinox
NoviceMembers


Burak benim zeki kardeş, Eric Draven Tolga...

__________________
   

Yazan Mesaj   #7279  2017-12-06 20:15 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Kardeş Selahattinde benim. Charım Darkqueen. Gidip olmaması gereken mustafa ya banlamışsınız ki adamın yazdığımdan haberi bile yok.

zaten benim söylediğim fevri davranışlar garip şekilde hep kendini gösteriyor. Olaydan haberi olmayan, yazışmalarla ilgisi olmayan adamı banlamışsınız.

Bak burak olayları, kişileri hep bir birine karıştırdın. Sürekli uyardım sorun ilk oradan başladı zaten. Olayları karıştırıyorsun sürekli. Kişiler kendi yaptıklarından sorumludur. Senle yazışıyoruz şuan kendini de banlaman gerekir.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7280  2017-12-06 20:33 GMT  

Online Durumu Sleath
ApprenticeMembers


Bu arada gm charınıda sil bence, ne sana yararı olur nede serverınıza yararı olur.

Olaydan bağımsız 2 insanı senin kafanda bağlı gibi düşünmenden görülüyor ki iplere filan bakmadan bile dümdüz kararlar alıyorsun. Aşırı hırslısın gaza geliyorsun ki herhangi bir tartışmaya bile açık deilsin. Hemen banlarım filan edalarında hareketler ediyorsunuz.. Ben sadece düşüncelerimi yazimde millet bilsin yinede servera giren girer gibi düşündümde siz baya baya servera zarar verme derdindesiniz.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7281  2017-12-06 20:46 GMT  

Online Durumu equinox
NoviceMembers


Quingis owner ı Argalep in konuyla ilgili cevabıdır, uoplayer.com camiasının dikkatine sunarım.

https://forum.quingis.com/threads/terbiyesizlik.968/

----------------------------------------------------

http://uoplayer.com/q-1597-Quingis-UO-ya-girecekseniz-bilmeniz-gerekenler/n-last.html#bottom


Merhabalar

Kim olursa olsun ilk önce yukarıdaki linki okumasını istiyorum.

Eğer Okuduysanız. Başlıyorum..

20 yıllık eski bir oyunu hala daha yaşatmaya çalışıyorum. Bunu sadece sunucu açarak değil aktif olarak emulatoru geliştirerek yapmaktayım. (Bakınız.: https://github.com/ServUO/ServUO/commits?author=Argalep ) Linkde gönderdiğim commitlerin hepsi alın teridir. Yukarıdaki yazıyı yazan kişiye sesleniyorum. Azcık haysiyetin olsaydı benim olduğum yerde para ilişkisi olmadığını bilirdin. Ama sende türkiye de yaşayan avare insanlardan birisin. Şuanda bu yazıları yazarken geliştirmek için vermiş olduğum zamana ve özveriye acıyorum. Sakın ola ServUO platformunda oynamaya, oynarsan hakkımı helal etmiyorum. Benim savaşım bundan sonra senin gibi cahil ve boş insanları bu sunucuda barındırmama olacaktır.

İyi Günler..

__________________
   

Sayfa açılma süresi 0.245 sn.