Kayıt Ol || Şifremi Unuttum 
> 1 <

Yazan Mesaj   #7221  2017-07-19 21:55 GMT  

Online Durumu golden-age
NoviceMembers


Merhaba Arkadaşlar,

Sunucumuz 07.07.2017 tarhinde akşam saat 7 itibari ile aktif olmuştur iyi oyunlar dileriz

Sizlerden ricamız forumlarımızı aktif bir şekilde takip etmeniz ve kullanmanız. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz. Uzun soluklu Ultima Online heyecanını kaldığı yerden devam ettirmek ümidiyle...

The North Shield Ekibi

SİSTEMLER

1-House Placement ( Ev Tasarım ve Kurulumu)
Sunucumuzda klasik ev sistemi de bulunmaktadır. Architect ve Provisioner vendorlarından House Placement Tool alarak kurabilirsiniz.

House Placement

İstediğiniz evi listeden seçerek istediğiniz yere kurmanızı sağlar. Şayet evin yeri uygun ve kurulabiliyorsa evin ücreti kasanızdan düşülür. Ev kurulamıyorsa hiçbir ödeme yapmazsınız. Bu sayede evi aldım istediğim yere sığmadı derdinden kurtulmuş olursunuz. Britian’a özel ev yapılamaz.

2-Staff Of Magi

Staff of Magi Faster Casting ve Freezetime Reducer özelliklerine sahiptir. Pure Mage Classmanı kullanabilir. Dünyadaki herhangi bir yaratıktan çıkmaktadır.

3-Silah/Zırh Kaplama

Sunucumuzda çok fazla item olduğu için ve farklı farklı ingotlarla yapılan silah ve zırhların fazlalığını göz önünde bulundurarak yeni BOD sistemimizde bir takım eksiklerin olduğunu gördük ve buna çözüm ürettik. Silah ve zırh kaplama sistemi sayesinde iron ingot ile yaptığınız herhangi bir silah ya da zırh a farklı bir materyal (ingot) ile kaplama yapabilirsiniz. Kaplamada harcayacağınız ingot sayısı normal üretimde istenilen miktarın yarısı kadardır. Kaplama yapılan silah ve zırhlarda damage, armor ve durability farkı söz konusu değildir. Bu sistem sadece Bulk Order sistemindeki eksikleri giderebilmek için geliştirilmiştir.

Kullanımı :

Blacksmith vendorlara giderek ” kaplama ” yazmanız yeterlidir. Yazıyı yazdıktan sonra karşınıza gelen menuden silah/zırh ve ignot seçip ortada bulunan anvil simgesine tıklamanız gerekmektedir.

4-Champion (Boss)

Champion sistemi 16 levelden oluşmaktadır. Despise Level 2 de spawn olmaktadır. Champion (BOSS) spawn edebilmek için toplam 16 seviyeyi tamamlamanız gerekmektedir.

5-Gardening ( Bahçıvanlık)

Gardening
Bahçivanlık, her karakterin deneyebileceği yetenek (skill) gerektirmeyen bir aktivitedir. Bu aktivite size dekorasyon amaçlı bitkiler veya değerli kaynaklar üretme fırsatı sunar.
Bu aktivite esnasınada, Alchemy yeteneği ile üretilebilen iksirler gerekecektir. Bu iksirler genelde oyuncu satıcıları (vendor) tarafından satılmaktadır.

Başlangıç

Bitki Kasesi
Botanik uzmanlığına giden yolda ile adım bazı tohumlar ve Bitki Kasesi bulmaktan geçer. Kase, Farmer satıcısından (vendor) alınabilmektedir ve toprak ile doldurulması gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmenin üç yolu vardır.
Bir çiftçi alanı (Pamuk ve Saman üreyen alan) bulabilir ve kaseyi bu alanın toprağı ile kullanabilirsiniz. Bu verimsiz bir topraktır.
Diğer bir yöntem ise, bir kaseyi doldurmak için 20 birim Verimli Toprak (Fertile Dirt) toplamaktır. Toplaması biraz zaman almakla birlikte, bu tip toprak bitkilerinizin büyüme hızını arttıracaktır.
Son ve en kolay yol, oyuncular temin edebilirsiniz. Genel olarak Rottin Element cesetinden çıkmaktadır.
Kase doldurulduktan sonra sulanmalıdır. Su sürahisinden (Pitcher of Water) yapılan iki uygulama sert toprağı, yumuşak toprağa çevirmeye yeterlidir. Toprağın sünger gibi yumuşak bir kıvamda olmaması için fazla su dökmemeye dikkat etmelisiniz.
Bir sonraki adım, daha önce bulunan Tohumları (Seed) kaseye ekmektir. Ekme işlemi tamamlandığında: Artık kaseyi evinize sabitleyebilirsiniz (Bitkiler başka yerlerde büyümezler).

Tohumlar Lumberjacking ile ağaçlardan random renkte düşmektedir.

Büyüme Kontrolü

Her bakımdan 24 saat sonra bitkilere büyüme kontrolü (growth check) olacaktır. Büyüme kontrolü günde 1 defadır.
Normal bitkiler her büyüme kontrolünde, sağlıksız oldukları için aynı seviyede (level) kalsalar bile bir kademe atlarlar. Verimli toprağa (Fertile Dirt) ekilen birkilerin bir gecede iki kademe atlama olasılıkları vardır. Bitkinin üstüne iki kez tıklayarak bitki görüntüleme penceresini açabilirsiniz ve bu pencerenin sol üst köşesinden bitkinin hangi kademe olduğunu görebilirsiniz.
Bitkiler 1. kademe olarak başlarlar ve 7. Kademeye ulaştıklarında, bitkilerin gerçek şekli ortaya çıkar. Daha sonra bu bitkiler polen yayabilirler ve başka bitkiler tarafından polenlenebilirler.
Bitkiler 9. Kademede Tohum ve başka bitki kaynakları yaratmaya başlarlar ve bu kademeden daha ileri gidemezler.

Bitki Bakımı

Yukarıda bahsedildiği gibi, büyümekte olan bir bitkinin üstüne çift tıklayarak bitkilerin yaşını ve sağlık durumunu gösteren bir görüntü penceresi açılabilir. İdeal olanı yeşilliklerini bitkinin yaşamı boyunca canlı kalmasıdır fakat eğer bakım yapılmazsa her büyüme kontrolünde sağlıksızlaşacaklardır ve bir süre sonra öleceklerdir.
Her büyüme kontrolü (Growth Check), bitkilere zarar veren hastalıklara neden olur. Bir sonraki büyüme kontrolüne kadar bitkiler zarar görmeden bu hastalıklar ile ilgilenilmelidir.
Bitki görüntüleme penceresinin sağ tarafında, bitkilerin sağlıklı kalması için neler yapılması gerektiği gözükmektedir. Çantanızda taşıdığınız şişelerden ve iksir fıçılarından iksirleri, bitki görüntü penceresinden gözüken ikonlara tıklayarak bitkelere uygulayabilirsiniz. Bürüme, hastalıklar rastgele olmaktadır. Bitki yanında eğer yanında sarı çarpı işareti varsa bir adet, kırmızı çarpı işareti varsa iki adet Greater Heal Potion uygulayınız.

Mantar Hastalığı
Rastgele oluşmaktadır. Eğer yanında sarı çarpı işareti varsa bir adet, kırmızı çarpı işareti varsa iki adet Greater Cure Potion uygulayınız.
Zehir
Ölçüsüz Poison Potion uygulanması durumunda oluşur. Eğer yanında sarı çarpı işareti varsa bir adet, kırmızı çarpı işareti varsa iki adet Greater Heal Potion (Cure Değil !)uygulayınız.
Hastalık
Ölçüsüz Cure Potion uygulanması durumunda oluşur. Eğer yanında sarı çarpı işareti varsa bir adet, kırmızı çarpı işareti varsa iki adet Greater Heal Potion uygulayınız.

Eğer bitkinin sağlık görüntü ekranından “Sağlıklı(healthy)” ‘dan daha aşağı durum yazıyorsa iki adete kadar Greater Heal Potion uygulayınız. Greater Strength Potion uygulaması tercihen bitkinin problemlerden etkilenme oranını düşürmek için yapılabilir.
Son olarak, toprağı yumuşak tutmak için Sürahi ile Su (Pitchers of Water) uygulaması yapmaya dikkat ediniz. Birkerede ne kadar bitki bakımı yaptığınıza bağlı olarak su kabı bulundurmalısınız.

Bitki Islahı

Bir bitki 7. kademeye geldiğinde polen yaymaya başlayabilir. Bitki çoğaltma (Plant Reproduction) ikonuna tıklayarak gereken kaynakları görüntelebilirsiniz.
Polen Yayma (Pollination) ( ) ikonuna tıkladığınızda hedef göstergesi belirir ve bunu başka bir bitkiyi polenlemek için kullanabilirsiniz. Polenlemek istediğiniz bitki 7. kademeye gelmiş ( Döllenebilme yeteneğine sahip) ve 9. kademeye geldiğinde tohumlar üretebilecek olmalıdır.
Ayrıca bitkiler kendi kendilerinide polenleyebilirler. Bitkiden üreyen tohumla ana bitkinin ismine göre isimlendirilirler. Eğer bir bitki zaman içinde polenlenmezse, bu durumda 9. kademeye gelir ve kendi kendini polenler.
Mutant tohumlardan büyüyen bitkiler polen yayamaz ve polenlenemezler.

Büyüyen Bitki Tohumları/Kaynakları
Belirli bitkiler tohum üretme yeteneğine sahiptirler. Bu bitkiler 9. Kademeye ulaştıktan sonra her büyüme kontrolünde (Growth Check) her birinden bir ile sekiz arasında olacak miktarda tohum ve kaynak üretirler. Az sayıda bitki kaynak üretmektedir ve bunların bazıları tohum üretmemektedir.
Tohumlar/Kaynakla, bitki kaynak GUMP’ ında uygun ikonlara tıklanarak çıkarılır ve Bitki çoğaltma (Reproduction) ikonu ( )’ na tıklanarak ulaşılır.
Tohumlar
Bitkiden tohum çıkarmak için tıklanmalıdır. Kalan/Çıkrılabilecek tohum sayısı bu ikonun yanında görüntülenmektedir.
Kaynaklar
Bitkiden kaynak çıkarmak için tıklayınız. Kalan/Çıkrılabilecek tohum sayısı bu ikonun yanında görüntülenmektedir.
Bitki maksimum sayıda tohum ve kaynak ürettikten sonra artık bitkiye bakmanın anlamı yoktur.
Belirli bitki türlerinden elde edilebilecek 3 çeşit kaynak vardır. Bu kaynaklar; Yeşil Diken (Green Thorns), Kırmızı Yapraklar (Red Leaves) ve Turuncu Taç Yaprağıdır (Orange Petals).
Ayrıca tohum üreten bitkilerden Yenileme Tohumu (Seed of Renewal) elde edebilirsiniz. Bir bitkiden tohum topladığınızda bu tohumlardan biri %5’ ten düşük olasılıkla Yenileme Tohumu olabilir.

Dekorasyon Bitkileri
Bir bitki 9. kademeye geldiğinde, ( ) ikonuna tıklayarak bu bitkiyi dekoratif bitki moduna ayarlayabilirsiniz.
Bir birti dekoratif moda sokulduğunda, üstüne tıklayarak görüntüleme penceresini açamazsınız ve tohum/kaynak çıkarmak gibi işlemler yapamazsınız ve aynı zamanda artık bu bitki bakım istememektedir. Bu moda sokulan bir birki artık görüntüleme için veya diğer oyunculara satmak için kullanılabilecek basit bir eşyaya dönüşmüştür.
Bitkileri Kırpma
Bir bitki dekoratif olarak belirlendikten sonra, kesme makinası (Clipper) kullanarak bu bitkileri kesebilirsiniz ve Plant Clippings’ e dönüştürebilirsiniz. Alchemist bir karakter, Plant Clippings ve boş şişeyi birleştirerek Bitki Renk Maddesi (Plant Pigment) yapabilir ve bunu Doğal Boya (Natural Dye) için kullanabilir.

Clipper tinker menusunden yapılmaktadır. Flask ise alchemist menusunde mevcuttur.

İngilizce dökümana, detaylarıyla ulaşmak için lütfen http://www.uoguide.com/Gardening adresine göz atınız. Sistem orjinal ultima online sunucusundan tersine mühendislik uygulanılarak oluşturulmuştur. The North Shield Ultima Online sunucusuna göre uyarlanmıştır.

Doğal boya üretimi, carpenterdan üretilen dye tube üzerine, kırpılan bitkiden oluşturulan Flask’ın dökülmesiyle oluşmaktadır.

Not : Mert Yiğit Şengül ‘e (oyuncu) uoguide Türkçe çevirisi için teşekkür ediyoruz.
Kendisinin hazırladığı dökümanın PDF versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.
http://tns.gen.tr/Gardening.pdf

Ayrıca sistemin Flash olarak çalışır modeline buradan ulaşabilirsiniz : http://forum.tns.gen.tr/index.php?topic=1541.0

Yükselmiş tarla sistem içerisinde mevcut değildir. Sebebi ise custom houseların mevcut olmasıdır. Evi isteyen tarlaya çevirebilirSistem ile ilgili sorulan sorular ve cevapları:

http://www.towerofroses.de/gard-cro.htm Yardımcı link.(Görsel)

S– Bitkinin seviye atlaması için bizim bir şey yapmamıza gerek var mı? Gerek varsa eğer, bu zamanın geldiğini nasıl anlarız? Herhangi bir zaman var mı? Bir de bunun zamanı net bir zaman mı? Yani saat 15:32’de zaman geldiyse, 15:33’de kaçırmış mı olacağız yoksa 24 ila 26 saat arası gibi bir süreç mi olacak..
C-Öncelikle, zaman kontrolünü tohumu ektiğinizden sonraki gün aynı saatte yapmalısınız. Level atlama olayı günde 1 keredir. Zamanını kaçırırsanız eğer çiçeği tedavi etmeniz için ertesi güne kadar süreniz vardır. Tam zamanını yakalarsanız sorunsuz ilerlersiniz.

S-Zamanı resetlemenin bir yolu var mı? Gece üçte ektim onları aynı saatte girmem çok mümkün gözükmüyor. Öyle bir oynama yapmak için bir sistem var mı? bir de az önce baktım herhangi bir tedavi isteyen göremedim.. düzgün calışıyor mu acaba?
C-Sistem düzgün çalışıyor. Zamana reset atamazsınız. Hastalık kapacaklar diye kesin bir şey yok. Sulamanızı yapmayı unutmayın. Suyun üstünde “–“ var ise kırmızı şekilde 2 kere sulamak gerek, sarı ise 1 kere.

6-Simyager Kazanı ( Alchemist Vessel)

Kazan’a 7000 reg ekleyip otomatik olarak ortalama 1000 adet potion yapabiliyoruz.
Eşyayı kullanabilmek için herhangi bir eve sabitlemek yeterli.
İtemi yapabilmek için 98.1 Tinkering, Magery skilleri istemektedir.
Copper, Dull Copper, Bronze,Agapite, Shadow ingotlardan 60’şar adet gereklidir.
Ayrıca Eşya üretimi için 450 Craft Puanı gerekmektedir.
Kullanabilmek için 98,1 Alchemy ve 98,1 Magery skilleri istemektedir.Kazan potionları yaptığı süre içerisinde evlerden kaldırılamaz.
Kazanı eve dost ya da ortak farketmeksizin çantasında boş potion şişesi olan herkes

7-Dungeon Chests

Bir çok zindanda eşi benzeri görülmemiş hazineler yer almaktadır. Yılalr boyu zindanlarda hüküm süren yaratıkların hazineleri sakladığı eşsiz kasalar derinliklerde sessizliğini halen korumaktadır. Farklı türde kasalar mevcuttur ve level 1 den 5 e kadar değişmektedir. Rengine göre her kasanın drop’u farklıdır. Zindanlarda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Gözünüzden kasan her bir kasa başkasının zenginliğine zenginlik katacaktır. Bol Şanslar…

8-Home Home Home

home home home ==> ölü olarak kullanılır ve home, britain ya da delucia lokasyonuna 5 dakika da bir gitmenizi sağlar
Britain,Delucia işaretlemeniz yeterlidir.

9-Graveyard Activity

Graveyard Activity Yalnızca Britain Mezarda Bulunmaktadır.Her tur 20 yaratıktan oluşmaktadır bu yaratıkları keserken random olarak bonus ve 20 yaratık kestikten sonra bir miktar para kazanırsınız. Mezarlık da kestiğiniz her yaratık 1 ga puanına eşittir. Mezarlığın ortasında ki kuru kafayı tıklayarak para hediyesine ulaşmak için kaç npc kaldığını öğrenmek için kullanabilirsiniz. Fakat bu bonuslar yalnızca mezarlıktaki yaratıklarda işe yarar ve hiç bir player’a işlemez. Britain mezardan veya oyundan çıkarsanız Graveyard Activity sıfırlanır.

Expo Bonus
Britain mezarlıkta random olarak aktif olan bonustur. Vurduğunuz her yaratığın üzerinde bombalar patlar ve kolaylıkla ölürler.

Converter Bonus
Britain mezarlıkta random olarak aktif olan bonustur. Vurduğunuz her yaratığı tavuğa çevirir.

Stone Bonus
Britain mezarlıkta random olarak aktif olan bonustur. Vurduğunuz her yaratığı stone yaparak hareketsiz bırakır.

Kritik Bonus
Britain mezarlıkta random olarak aktif olan bonustur. Yaratıklara kritik vurarak daha fazla hasar vermenizi sağlar.

Gold Bonus
Britain mezarlıkta random olarak aktif olan bonustur. Yaratıklara her vurduğunuzda çantanıza para gelir.

10-Kara ve Deniz Hazineleri

Toplam 2 çeşit olarak kara ver deniz hazinesi mevcuttur.

Kara Hazineleri Npc’lerden, Deniz ise sos bottle’dan deniz ve madenden çıkmaktadır.Sos Bottle’dan hazine haritası çıkma olasıkları :

Cartography >= 30 ise 6 da 1 ihtimal
Cartography >= 60 ise 4 da 1 ihtimal
Cartography >= 90 ise 2 da 1 ihtimal


Haritaları açmak için Cartography ve kasalar için Lockpick yeteneğine sahip olmanız gerekmektedir.

11-PvP Arena ve İşleyişi

PvP etkinliği yetkililer tarafından yapılmadan önce bildirilir ve sistem otomatik işlemektedir. Pvp kuralları pvp den pvp ye değişmektedir ve yöneticinin insifiyatindedir.

Pvp’nin yapıldığı mekandan görüntüler.

Sistem otomatik çalışmakta, otomatik olarak eşleştirme yapmaktadır. Oyundan çıkan kişi eğer duelloda değilse oyundan yarışma bitene kadar düşmeyecektir taki sırası gelene kadar. Duello esnasında oyundan düşerseniz direk diskalifiye olursunuz.

Sistem işleyişinde zehirli silah kullanımı serbesttir. Alanı düşünerek bunun daha faydalı olacağını ön gördük. Eşitlik açısından.
Duello’lar lootludur. Loot için kazanan kişinin 25 saniye süresi vardır ve banka verilmeyecektir.

12-PvP etkinliği yetkililer tarafından yapılmadan önce bildirilir ve sistem otomatik işlemektedir. Pvp kuralları pvp den pvp ye değişmektedir ve yöneticinin insifiyatindedir.

Pvp’nin yapıldığı mekandan görüntüler.

Sistem otomatik çalışmakta, otomatik olarak eşleştirme yapmaktadır. Oyundan çıkan kişi eğer duelloda değilse oyundan yarışma bitene kadar düşmeyecektir taki sırası gelene kadar. Duello esnasında oyundan düşerseniz direk diskalifiye olursunuz.

Sistem işleyişinde zehirli silah kullanımı serbesttir. Alanı düşünerek bunun daha faydalı olacağını ön gördük. Eşitlik açısından.
Duello’lar lootludur. Loot için kazanan kişinin 25 saniye süresi vardır ve banka verilmeyecektir.

12-Oyuncu Engelleme (Player Ignore – Küfür)

Oyuncu Engelleme (Player Ignore – Küfür)
/Systems (Sistemler) /Oyuncu Engelleme (Player Ignore – Küfür)
12 Nisan 2014 Xeon Systems (Sistemler)
Oyun içerisinde herhangi bir oyuncunun ne yazdığını görmek istemiyorsanız ve sizinle hiç bir bağının olmasını dahi istemiyorsanız bu seçenek tam size göre diyebiliriz. İsterseniz birisinin ettiği hakaretleri görmemek için kendinize filtre yaratabilir yada o kişiyi direk olarak engelleyebilirsiniz.

Genel olarak sistemin işleyişinden bahsedelim. Paperdoll’da Options tıklayarak sağ en alttaki sekmeye seçiniz.

Ignore Player‘s sekmesinde (new) sekmesinin üzerine çift tıkladığınızda sizden engellemek istediğiniz oyuncu seçmesini ister. Kişiyi listenize ekledikden sonra hiç bir şekilde o kişinin oyun içerisinde ne yazdığını görmeyeceksiniz. Bir kişiden rahatsız oluyorsanız kalıcı olarak engelleyebilirsiniz. Eğer o kişiyi silmek isterseniz Ignore Player sekmesinde kişinin ismi gözükecektir. Üzerine bir kere tıklayıp “delete” tuşuna klavyeden basarak silebilirsiniz.

Bu işlemlere şifre güvenliğide ekleyebilirsiniz. Herhangi birisi ile hesabınızı paylaşıyorsanız örneğin. Filtre sistemine şifrede ekleyip kullanabilirsiniz. İlk default şifreniz hesap şifrenizdir. Değiştirebilirsiniz.

Sistemlerimizin azını paylaştım sizlerde tüm sistemlerimizi görebilmek için http://wiki.tns.gen.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
www.tns.gen.tr
Sunucu 7x Statcap:225 Ph%100 açıktır.
THE NORTH SHİELD GOLDEN AGE EKİBİ.

Bu mesaj golden-age tarafından 2017-07-19 22:01 GMT, 484 Gün önce düzenlendi.
__________________
   

Yazan Mesaj   #7222  2017-07-22 16:32 GMT  

Online Durumu golden-age
NoviceMembers


Lord British in büyücüleri Aldor a ulaşmak için Aldor un öncü birliği olan ork saldırısını bertaraf etmiş ve Aldor un en gözde evladı olan bir ejderhayı katledip, onun kutsal kanını ele geçirmeyi başarmışlardır. Bu kan, yüce ejderha efendisi Lord Aldor u çağırmanın tek yoludur ve Lord British, ejderha efendisi Lord Aldor u büyülü geçitten geçirip Britannia nın güney köprüsüne getirmiştir. Lord Aldor, korkuya kapılarak gözde evladının ölümü ile de iyice umutsuzluk ile önden yine ork öncülerini yollasa da Lord British in kahraman ordusu tarafından bertaraf edilmişlerdir. Lord Aldor son bir çaba ile ölümcül ejder alevini Britannia ordularının üzerine salsa da, kahraman Britannialılar tarafından öldürülmüştür. Lord Aldor, o kadar gururlu bir ejder efendisi idi ki, yanında kendisini öldürecek olanlara ödül olsun diye hep ganimet ile yolculuk ederdi. Ama Britanya köprüsünde katledilince Britannia halkı da bu ganimeti ele geçirdiler.

Lord Aldor un ejderha kuzenleri, ölümleri ile yasa bürünüp, intikam yemini ettiler. , Lord Aldor un tüm ejderha kuzenleri intikam için geliyorlar! Bu intikam planında Britannia yı kötülüğün karanlığından kimler koruyacak? Lord British, Britannia Müdafaası için sizlerin desteğini bekliyor!
Başarısız olan Aldor bu gece tekrar saldırma planları yapmış bulunmakta saat 23:00 da köprüde.

Britannia Köprü de gerçekleşecektir.
ALDOR QUESTER.
www.tns.gen.tr
ALDOR DİRİLİŞ!

__________________
   

Yazan Mesaj   #7223  2017-08-01 11:53 GMT  

Online Durumu golden-age
NoviceMembers


Tns insgram hesabımız: tnsgentr
Tns WhatsApp bağlantı hesabımız:https://chat.whatsapp.com/4dKc2b8M22iHCyI3c367tK
Tns Facebook sayfası: https://m.facebook.com/tnsuo/?rc=p&ref=m_notif¬if_t=like

Tüm arkadaşlarımızı sosyal medya hesabımıza bekleriz.

__________________
   

Yazan Mesaj   #7224  2017-08-06 17:16 GMT  

Online Durumu golden-age
NoviceMembers


Lord Aldor

Merhaba, arkadaşlar

Ben Lord Aldor, zavallı British hükümeti! Son zaferim zihinlerinizden silinmemiş olmalı. Akan kanlarınız ile kuzenlerimin mezarlarını suladım.
Beni gözü dönmüş vahşi biri olarak düşünmeyin! Kuzenlerimin intikamını aldım. Kanlarınız ile suladığım mezarlarında filizlenen kan kırmızısı çiçekleri sizin cesetlerinize serpiştirmeye geliyorum. Bu uyarımı size hazırlanmanız için yolluyorum. Lord Aldorun nun dehşetinden kaçamayacaksınız. Britain şehrini, Britain mezarlığı yapacağım ve denizi akan kanlarınız ile boyayacağım. 13 Ağustos saat 21:00 da sevdiklerinizle vedalaşıp Britain köprüde ölümünüzü bekleyin.

İmza: Lord Aldor


Zar Turnuvası

Merhaba, arkadaşlar

Arkadaşlar bu akşam saat 21:00 da zar turnuvası düzenlenecektir. Zar turnuvasına katılımlar page yolu üzerinden yapılacaktır katılımlar 5 dakika sürecektir. Yarışmaya katılan arkadaşlardan flood yapılmamasını rica ediyoruz.

Kurallar
1-Zar atarken bir kere atınız 2 kere aynı anda zar atan elenir.
2-Stonesi açılan kişi zarı atabilir.
3-Zar turnuvasına bineksiz şekilde page atınız.
4-Action var ise action da adam sizi kovalıyorsa page atmayınız bakılmayacaktır.

Sürpriz ödüller sizi bekliyor siz de gelin siz de kazanın TNS


PVP TURNUVASI

Merhaba, arkadaşlar

Pvp turnuvası düzenlenecektir 12/08/2017 saat 20:00 da.


KURALLAR

1-Loot TNS ekibi tarafından toplanacaktır. Birinciye teslim edilecektir.
2-Silah zehir yasak
3-Rel Por serbest
4-Potionlar TNS ekibi tarafından verilcektir.
5-Pvp esnasında küfür ve argo kelimeler yasaktır.
6-İtemler TNS ekibi tarafından verilcektir çıplak bir şekilde katılınız ve çantanız boş bir şekilde katılın rica olur.
7-Pvp çekildiğinizde TNS ekibi başlatmadan önce yönetici arkadaşa classlarınızı belirtiniz.[Warlock,Mage,Warrior]
8-Pvp esnasında kesinlikle skillerimi düzenleyeceğim statlarımı düzenleyeceğim gibi şeyler ile gelmeyiniz müdahale olmayacaktır.

Verilcek olan itemler student, a silahlar, düz demir set, shroud tüm itemler TNS ekibi tarafından verilcektir.

Pvp Robe (süreli) +Frenzied Ostard

__________________
   

> 1 <
Sayfa açılma süresi 0.249 sn.