Kayıt Ol || Şifremi UnuttumDinozorlar sokağa çıkıyor!...

Telif hakkı:
Tarih: 2013-09-20 12:02
Yorum:
Oy:
Ortalama oy (10 üzerinden) : Henüz Oylanmamış   
Votes: 0

2011 yılında keşfedilmesi ile birlikte her yaştan eğlence ve bilim tutkununun gözdesi olan Macera Adası Jurassic Land in en görkemli dinozoru, şimdi de İstanbul sokaklarında boy gösterecek.

Forum İstanbul inşaatı sırasında keşfedilen Macera Adası Jurassic Land in en görkemli dinozoru İstanbul sokaklarına iniyor. Eylül ayının son iki hafta sonunda İstanbul sokaklarında dolaşacak olan Spinosaurus, dinozorların en zekisi olarak adlandırılıyor.

70 dinozora ev sahipliği yapan Macera Adası Jurassic Land in en görkemli üyesi Spinosaurus 21 Eylül de Bebek ve Beşiktaş tan başlayarak tüm İstanbul u gezecek ve ardından macera adasındaki yuvasına dönecek.

Etkinlik Günleri
21 Eylül Cumartesi: Beşiktaş - Bebek arasında
22 Eylül Pazar: Bağdat Caddesi
28 Eylül Cumartesi: Nişantaşı - Mecidiyeköy arasında
29 Eylül Pazar: Kadıköy Meydanı

Macera Adası Jurassic Land de neler var!

Forum İstanbul AVM nin inşaatı sırasında keşfedilen Macera Adası Jurassic Land e gidiş 4D ve 6 efektli heyecan dolu bir araç olan Juracopter ile sağlanıyor. Adanın uzman rehberleri eşliğinde her yaştan ziyaretçinin hem eğlendiği hem öğrendiği yolculuk, Müze ve Bilim Merkezi ile devam ediyor. Yüksek teknolojik donanımlı Kuluçka Ünitesi nde yavru dinozorlar ve doktor robotla tanıştıktan sonra Veterinerler Ünitesi nde adanın uzman veterinerlerinden bilgiler almaya devam ediliyor. Adanın en heyecanlı bölgesi ise yüksek güvenlik önemleriyle göze çarpan Vahşiler Ünitesi.

Vahşiler Ünitesi nin ardından isterseniz son dönemin en eğlenceli laser tagi "dino laser" ile maceranın keyfini artırabilir, isterseniz doğum günü gibi özel günlerinizi adada gerçekleştirerek unutulmaz kılabilirsiniz. Üstelik adada benzersiz atmosferi ile büyük organizasyonlar için ayrılmış bir etkinlik alanı da bulunuyor.

Dev dinozorların size kafesler ardından eşlik ettiği geniş teras ve kafeleriyle de dinlenme ve lezzetli yemek imkânı sunan adanın macera dolu hikayesi Eylül ayının son iki haftasında tüm İstanbul a yayılacak!

Paylaş
Henüz yorum yapılmamıştır.
Sayfa açılma süresi 0.092 sn.