Kayıt Ol || Şifremi UnuttumExile UO Açılıyor
Yeni bir Ultima Online sunucusu
Telif hakkı: Yok
Tarih: 2013-05-30 18:36
Yorum:
Oy:Exile UO dan herkese merhaba;


Yeni ve eski sistemlerin harmanlandığı yepyeni bir Ultima Online projesi ile karşınızdayız. Türkiye de Ultima Online a gönül vermiş değerli oyuncuları ve bu Sonsuz Dünya ya yeni katılmak isteyen tüm herkesi kapsamak adına sizlerleyiz. Sunucumuz; Age Of Shadows RunUO 2.1(SVN 655) tabanlı olup, C# dilinde yazılmış kendi scriptlerimiz ile güçlendirilmektedir. Aynı zamanda dış kaynaklarda kullanarak, bu scriptleri sunucumuza daha doğru ve farklılaştırılmış şekillerde entegre ederek bir bütünü oluşturmaya gayret ediyoruz. OSI güncellemelerinde bahsi geçen 11 Şubat 2003 - 2 Kasım 2004 tarihleri arasında yapılan tüm Age Of Shadows yenilikleri ve özelliklerini ana tabanda tamamen kapsıyoruz. Kısaca kapsam içerisinde yukarıda da bahis edilen scriptsel yenilikler ile sizlere harika bir oyun platformu sunuyoruz.

Açılış tarihimizin 45 günü geçmeyeceğine inanıyoruz. Tüm sistemlerimizi, sizlerle önceden kazandığımız deneyimlerimizle pekiştiriyoruz.Tüm çalışmalarımızı, Exile ın bir klasik olması adına yapıyoruz.

Deneyimli, oyuncu odaklı, seviyeli yönetici kadromuzla; sağlam bir temel üzerine kurulu bu serüvene sizleri davet ediyoruz.

Sunucumuzda çalışmalar devam etmekte olup, bizleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Paylaş
1.   Gönderen Dionysos   2013-05-31 12:41  

Sitemiz eklenmemiş sanırım.

http://www.exileuo.com/

Sayfa açılma süresi 0.088 sn.